Miloslav Chlupáč (1920 – 2008)

Svlékající se

Svlékající se, 1961

bronz | v. 74 cm

250 000 Kč
Ležící torzo

Ležící torzo, 1988

pískovec | d. 140 cm

475 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka s jablkem

Dívka s jablkem, nedatováno

olej na plátně | 100 × 80 cm

250 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava I.

Hlava I., 80. léta

mramor | 41 cm

225 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie ženy

Studie ženy, nedatováno

litografie | 49 × 33 cm

3 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST