x
Z pohádky do pohádky

Nora Musatová (1931)

Z pohádky do pohádky, 1973

malba na skle, barevný staniol | 56 x 46,5 cm | sign. Nora Musatová 1973 | rámováno

CENA: 36 250 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Nora Musatová (1931)

Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky, 1973

malba na skle, barevný staniol | 56 x 46,5 cm

36 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST