Ondřej Kohout (1953)

Pomatená skokanka o tyči

Pomatená skokanka o tyči, 2013

olej na plátně | 130 × 150 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pokládání květin

Pokládání květin, 1989

olej na plátně, mírně poškozeno | 140 × 140 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Smutný svět jedné překážkářky

Smutný svět jedné překážkářky, 2006

olej na plátně | 140 × 140 cm

78 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Slunce nenasytný v lehké výhodě

Slunce nenasytný v lehké výhodě, 2006

olej na plátně | 115 × 115 cm

66 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST