Ota Janeček (1919 - 1996)

Dvě embrya

Dvě embrya, 1986

olej na plátně | 54 × 54 cm

118 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pastvina u moře

Pastvina u moře, 1985

olej na plátně | 73 × 100 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pupenec

Pupenec, 1990

olej na sololitu | 79 × 65 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Staré plakáty

Staré plakáty, 1971

olej a offset na papíře | 26 × 38 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mořské dno

Mořské dno, 1983

olej na sololitu | 23 × 29 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Socha II.

Socha II., 1990

olej na kartonu | 38 × 26 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 1970

olej na papíře | 42 × 61 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mozek, Osoba odcházející do čtvrtého prostoru

Mozek, Osoba odcházející do čtvrtého prostoru, 1986

olej na sololitu | 28 × 42 cm

52 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tvar

Tvar, 1962

olej na papíře | 42,5 × 60 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 62 × 43,5 cm

48 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 62 × 43,5 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 62 × 43,5 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 62 × 43,5 cm

51 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 62 × 43,5 cm

52 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Léto

Léto, 1972

olej na překližce | 40 × 30 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Terč

Terč, 1985

olej na papíře | 90 × 62,5 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší II.

Zátiší II., 1970

olej na papíře | 90 × 63 cm

65 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 1970

olej na papíře | 63 × 90 cm

66 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, 1970 – 1982

olej na papíře | 90 × 63 cm

66 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tvar

Tvar, 1966

bronz | 34 × 56,3 × 6 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Terč

Terč, 1970

olej na papíře | 63 × 90 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Terč

Terč, 1970

olej na papíře | 90 × 62,5 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava

Hlava, 1970 – 1972

olej na sololitu | 44,5 × 55,8 cm

77 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tvary

Tvary, 1965

olej na plátně | 101 × 81 cm

156 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tvar – Torzo

Tvar – Torzo, 1966 – 1968

bronz | v. 154 cm, v. 203 cm, (vč. soklu)

375 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
New York

New York, 1957

olej na plátně | 130 × 97 cm

1 500 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce Homo

Ecce Homo, 1987

olej na sololitu | 45 x 30 cm

51 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tvar

Tvar, 1970

kombinovaná technika na papíře | 40 x 57,5 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, 1943

akvarel a tuš na papíře | 16,8 x 12,3 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava muže

Hlava muže, 1943

akvarel a tuš na papíře | 25,8 x 11,5 cm

20 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava dívky

Hlava dívky, 1986

olej na plátně a kartonu | 18 x 20,9 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava chlapce

Hlava chlapce, 80. léta

olej na papíře | 17,5 x 21,2 cm

23 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sochařská studie

Sochařská studie, 50. léta

křída na papíře | 25 x 15,3 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Masožravá květina

Masožravá květina, 1974

olej na papíře | 22,7 x 30,4 cm

32 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sklenice

Sklenice, 1943

akvarel, tempera a tuš na papíře | 34 x 23,4 cm

32 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, 1943

akvarel, tempera, tuš a tužka na papíře | 25,5 x 21,5 cm

23 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena

Žena, 1943

akvarel a tuš na papíře | 42,3 x 28,3 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Organismy

Organismy, 70. léta

olej na papíře | 20,8 x 41,7 cm

42 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zásah laseru, rozpad anorganické hmoty

Zásah laseru, rozpad anorganické hmoty, 1983

olej, akvarel a kvaš na papíře | 37,8 x 25,7 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Buňky

Buňky, 1986

akvarel na papíře | 40 x 25 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město

Město, 50. léta

uhel na papíře | 20 x 32 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ryba

Ryba, 1983

olej na papíře | 29 x 42 cm

38 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zelené oko

Zelené oko, 1971

kombinovaná technika na papíře | 24,6 x 37,2 cm

30 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s dýmkou

Zátiší s dýmkou, 1943

akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 x 42,5 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jahody

Jahody, 1944

akvarel a tuš na papíře | 29,4 x 20,8 cm

33 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s postavou

Zátiší s postavou, 40. léta

křída na papíře | 29,5 x 21 cm

30 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava II.

Hlava II., 1986

akvarel, pastel, tuš a tužka na papíře | 19 x 12,5 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sklenice

Sklenice, 1943

akvarel, křída a tuš na papíře | 19,1 x 16,6 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s hruškou

Zátiší s hruškou, 1945

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 23 x 19,3 cm

30 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Město

Město, 1984

křída na papíře | 14,6 x 21 cm

20 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sochařská studie

Sochařská studie, 50. léta

křída na papíře | 17 x 22 cm

23 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ecce homo

Ecce homo, 1972

olej na papíře | 60,5 x 42,2 cm

48 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Flóra

Flóra, 1976

olej na papíře | 30,6 x 43,3 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vejce a list (Larva)

Vejce a list (Larva), 1981

olej na plátně | 65 x 54 cm

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST