Ota Janeček (1919 - 1996)

Dva stromy

Dva stromy, 1970

olej na desce | 41,5 × 63 cm

76 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Struktury

Struktury, 1966 – 1967

olej na plátně | 97 × 130 cm

212 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě buňky

Dvě buňky, 1978 – 1983

olej na plátně | 41 × 27 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, nedatováno

lept | 40 × 28 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě embrya

Dvě embrya, 1986

olej na plátně | 54 × 54 cm

118 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pastvina u moře

Pastvina u moře, 1985

olej na plátně | 73 × 100 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pupenec

Pupenec, 1990

olej na sololitu | 79 × 65 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, nedatováno

tužka na papíře | 42 × 29,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST