Ota Janeček (1919 - 1996)

Dvě embrya

Dvě embrya, 1986

olej na plátně | 54 × 54 cm

118 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pastvina u moře

Pastvina u moře, 1985

olej na plátně | 73 × 100 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pupenec

Pupenec, 1990

olej na sololitu | 79 × 65 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, nedatováno

tužka na papíře | 42 × 29,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST