Ota Janeček (1919 - 1996)

Formy

Formy, 1962

olej na papíře | 45,1 × 62,7 cm

67 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dva stromy

Dva stromy, 1970

olej na desce | 41,5 × 63 cm

76 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Struktury

Struktury, 1966 – 1967

olej na plátně | 97 × 130 cm

212 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě buňky

Dvě buňky, 1978 – 1983

olej na plátně | 41 × 27 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívka

Dívka, nedatováno

lept | 40 × 28 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě embrya

Dvě embrya, 1986

olej na plátně | 54 × 54 cm

118 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST