Otakar Kubín, Coubine (1883 – 1969)

Luční kvítí

Luční kvítí, nedatováno

litografie | 45,5 × 36,5 cm

10 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie ženy

Studie ženy, nedatováno

tuš na papíře | 27 × 21 cm

6 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST