Pavel Mühlbauer (1949)

Jádra

Jádra, 1999

akvarel na papíře | 23,5 × 19 cm

1 875 Kč
Keře

Keře, 1999

akvarel na papíře | 24,8 × 22,7 cm

1 875 Kč
Jarní krajina

Jarní krajina, 2014

olej na plátně a sololitu | 30 × 29,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nádraží

Nádraží, 1975

olej na plátně | 99 × 89 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zimní krajina I.

Zimní krajina I., 2012

olej na plátně | 100 × 95 cm

53 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krušec

Krušec, 2013

olej na plátně | 100 × 95 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST