Pavel Mühlbauer (1949)

Listopad

Listopad, 2009

olej na desce | 37 × 33,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jarní motiv

Jarní motiv, 2010

olej na plátně | 130 × 120 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jádra

Jádra, 1999

akvarel na papíře | 23,5 × 19 cm

1 875 Kč
Keře

Keře, 1999

akvarel na papíře | 24,8 × 22,7 cm

1 875 Kč
Jarní krajina

Jarní krajina, 2014

olej na plátně a sololitu | 30 × 29,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nádraží

Nádraží, 1975

olej na plátně | 99 × 89 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST