Petr Nikl (1960)

Papoušek růžový

Papoušek růžový, 2002

serigrafie | 49,8 × 34,8 cm

3 500 Kč
Useknutý papoušek

Useknutý papoušek, 2002

serigrafie | 50 × 35 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poletucha

Poletucha, 2006

serigrafie | 49,8 × 34,8 cm

3 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pestrobarevný netopýr

Pestrobarevný netopýr, 1999

litografie | 49,8 × 35 cm

3 500 Kč
Růžový trojlist

Růžový trojlist, 2008

akryl na plátně | 150 × 145 cm

162 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Přivřené oko

Přivřené oko, 2004

kombinovaná technika na plátně | 150 × 145 cm

168 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Oslnění

Oslnění, 2013

olej na plátně | 150 × 150 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hnízdo

Hnízdo, 2016

inkoust na papíře a plátně | 65 x 135 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Šedá tvář

Šedá tvář, 2006

olej na plátně | 155 × 140 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Oranžový hřib

Oranžový hřib, 2008

kombinovaná technika na plátně | 155 × 140 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina se srdcem

Krajina se srdcem, 2018

kombinovaná technika na papíře a plátně | 95 x 140 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
O vlku

O vlku, 2016

kombinovaná technika na papíře a plátně | 130 x 60 cm

37 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Líhnutí

Líhnutí, 2016

kombinovaná technika na papíře a plátně | 136 x 130 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Papoušek růžový

Papoušek růžový, 2002

serigrafie | 49,8 x 34,8 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST