Petr Pavlík (1945)

Kdysi, kdesi, cosi

Kdysi, kdesi, cosi, 1981

kombinovaná technika na papíře | 48,2 × 36,6 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Poslední naděje

Poslední naděje, 1993

olej na plátně | 120 × 85 cm

118 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Interiér

Interiér, 1987

olej na plátně | 120 × 165 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Slavnostní průvod Vohnoutů, hybridů, mutantů a klonů

Slavnostní průvod Vohnoutů, hybridů, mutantů a klonů, 1991

kombinovaná technika na plátně | 155 × 215 cm

268 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Král a královna

Král a královna, 1981

kombinovaná technika na plátně a desce | 64 × 49,5 cm

48 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čínská návštěva

Čínská návštěva, 1992

akvarel a kvaš na papíře | 51 × 72,5 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST