Petr Veselý (1953)

Dvojice

Dvojice, 1998

olej na plátně | 80 × 100 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kýbl s hadrem

Kýbl s hadrem, 2013

olej na plátně | 45 × 55 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rouška

Rouška, 2006

olej, akryl a email na sololitu | 84,5 × 114,2 cm

90 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ořezaný strom

Ořezaný strom, 1988

olej na plátně | 115 × 90 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kámen

Kámen, 80. léta

olej na plátně | 90 × 105 cm

110 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stůl

Stůl, 1997

olej na sololitu | 54,5 × 109 cm

78 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST