Richard Fremund (1928 – 1969)

Zrození Venuše

Zrození Venuše, 1964

litografie | 44,5 x 63,5 cm

1 250 Kč
Maryša

Maryša, nedatováno

akvarel na papíře | 25 x 18,4 cm

1 250 Kč
Kuchyně

Kuchyně, nedatováno

akvare, kvaš a tuš na papíře | 21,7 x 30 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Náves

Náves, nedatováno

akvare, kvaš a tuš na papíře | 22 x 30 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST