Richard Konvička (1957)

Červená tráva

Červená tráva, 2008 – 2009

akryl na plátně | 70 × 60 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nůžkař

Nůžkař, 1987

tempera na plátně | 100 × 78 cm

62 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V letu

V letu, 1989

olej, akryl a tempera na plátně | 120 × 100 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Idol

Idol, 1988

tempera, akryl, pastel a tužka na papíře | 90 × 66 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Úklon

Úklon, 1987

akryl na plátně | 105 × 80 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Strážce

Strážce, 1987

tempera a tuš na papíře | 90 × 66 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Totem

Totem, 1987

akryl, olej a tempera na plátně | 160 × 115 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skateboarding

Skateboarding, 1989

kombinovaná technika na papíře | 90 × 65,5 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Při západu slunce

Při západu slunce, 2002

akryl a olej na plátně | 100 × 80 cm

46 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST