Strážce

Richard Konvička (
1957)

Strážce, 1987

tempera a tuš na papíře | 90 × 66 cm |
sign. R. Konvička 87

CENA: 22 500 Kč

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Richard Konvička (1957)

V letu

V letu, 1989

olej, akryl a tempera na plátně | 120 × 100 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Idol

Idol, 1988

tempera, akryl, pastel a tužka na papíře | 90 × 66 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Úklon

Úklon, 1987

akryl na plátně | 105 × 80 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Strážce

Strážce, 1987

tempera a tuš na papíře | 90 × 66 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Totem

Totem, 1987

akryl, olej a tempera na plátně | 160 × 115 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skateboarding

Skateboarding, 1989

kombinovaná technika na papíře | 90 × 65,5 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Při západu slunce

Při západu slunce, 2002

akryl a olej na plátně | 100 × 80 cm

46 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Červený telefon

Červený telefon, 1991

kombinovaná technika na papíře | 65 × 43,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Květ

Květ, 1987

kombinovaná technika na plátně | 105 × 80 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dotyk

Dotyk, 1991

akryl a olej na plátně | 110 × 89 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Setkání

Setkání, 1988 – 1989

olej a tempera na plátně | 150 × 115 cm

83 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Oranžová cesta

Oranžová cesta, 1999

akryl a olej na plátně | 70 x 60 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Totem

Totem, 1987

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST