Robert Piesen (1921 – 1977)

Večeře Páně

Večeře Páně, konec 40. let

olej a tempera na papíře | 80 × 50 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tváře

Tváře, nedatováno

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 41,5 × 35,5 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST