Roman Franta (1962)

Sára

Sára, 2009

olej na plátně | 51 x 71 cm

6 250 Kč
White House

White House, 2009

litografie | 28,2 x 35,5 cm

400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST