Rostislav Osička (1956)

Interliga Hilton

Interliga Hilton, 2007

akryl na sololitu | 70,5 × 90 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ranní siesta u moře

Ranní siesta u moře, 2017

olej na plátně | 59 × 86,5 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Trénink boxerů

Trénink boxerů, 2010

olej na plátně | 60 × 80 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U Pinkasů

U Pinkasů, nedatováno

olej na plátně | 60 × 80 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
I. Olympiáda, 776 př. n. l.

I. Olympiáda, 776 př. n. l., nedatováno

kombinovaná technika na plátně | 50 x 70 cm

32 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST