Salvador Dalí (1904 - 1989)

Zjevení mé sestřenice Carolinetti

Zjevení mé sestřenice Carolinetti, nedatováno

litografie | 62,2 x 44 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST