Stanislav Diviš (1953)

J. CH. M. A. E.

J. CH. M. A. E., 2002

serigrafie | 43 x 30 cm

1 250 Kč
Do důchodu daleko

Do důchodu daleko, 2003

litografie, mírně poškozeno | 45 x 30,8 cm

400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST