Svatopluk Máchal (1895–1947)

Na pastvě

Na pastvě, nedatováno

olej na kartonu | 30 × 47 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
V divadle

V divadle, nedatováno

litografie | 35,5 × 46,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST