Svatopluk Pitra (1923 – 1993)

Poskok

Poskok

akvarel, tuš a koláž na papíře | 49,4 x 31,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Volný pád

Volný pád

akvarel, tuš a koláž na papíře | 31,8 x 50 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zemitý tón

Zemitý tón

akvarel, tuš a koláž na papíře | 57 x 36,3 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vrh koulí

Vrh koulí, 70. léta

olej na desce | 29 x 49 cm

8 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s kávou

Zátiší s kávou, 1984

olej na kartonu | 50 x 32 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena v síťovaném hávu

Žena v síťovaném hávu, nedatováno

akvarel, tuš a koláž na papíře | 38 x 56,5 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Automobil

Automobil, 1976

olej na kartonu | 63 x 32 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST