Svatopluk Pitra (1923 – 1993)

Zátiší

Zátiší, 1984

olej na kartonu | 50 x 32 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koordinace pohybu

Koordinace pohybu, 80. léta

akvarel, tuš a koláž na papíře | 50,5 × 45 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prázdný automobil

Prázdný automobil, 1976

olej na kartonu | 63 × 32 cm

8 750 Kč
Pád krasobruslařky

Pád krasobruslařky, 70. léta

olej na desce | 60 × 49 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST