Tomáš Císařovský (1962)

Velké dělo

Velké dělo, 1988

olejová tempera na plátně | 160 × 145 cm

450 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Z cyklu Poustevníci

Z cyklu Poustevníci, 2011 – 2012

akvarel na papíře | 67 × 96 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Večírek

Večírek, 2010

olej na plátně | 40 × 48 cm

45 000 Kč
Negativní dvojník

Negativní dvojník, 1990

olej na plátně | 162 × 145 cm

300 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Barrandovské terasy

Barrandovské terasy, 1998 – 1999

olej na plátně | 150 × 195 cm

231 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Levitace

Levitace, 2004

serigrafie | 46,5 × 32 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvojice

Dvojice, 2010

akvarel na papíře | 70 × 50 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét ze Sihl – Quai

Portrét ze Sihl – Quai, 1992

olej na plátně | 95 × 80 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1991

olej na plátně | 130 × 114 cm

212 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Yoghurty

Yoghurty, 2004

olej na plátně | 33 × 42 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krabice, (Obchod)

Krabice, (Obchod), 2006

olej na plátně | 85 × 60 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST