Tomáš Císařovský (1962)

Z cyklu Poustevníci

Z cyklu Poustevníci, 2011 – 2012

akvarel na papíře | 67 × 96 cm

25 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Negativní dvojník

Negativní dvojník, 1990

olej na plátně | 162 × 145 cm

300 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Barrandovské terasy

Barrandovské terasy, 1998 – 1999

olej na plátně | 150 × 195 cm

231 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Levitace

Levitace, 2004

serigrafie | 46,5 × 32 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvojice

Dvojice, 2010

akvarel na papíře | 70 × 50 cm

17 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét ze Sihl – Quai

Portrét ze Sihl – Quai, 1992

olej na plátně | 95 × 80 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1991

olej na plátně | 130 × 114 cm

212 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krabice, (Obchod)

Krabice, (Obchod), 2006

olej na plátně | 85 × 60 cm

87 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, 2008

olej na plátně | 38 × 82 cm

70 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Portrét ze Sihl-quai

Portrét ze Sihl-quai, 1992

olej na plátně | 95 × 80 cm

137 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Černá skládka

Černá skládka, 2004

olej na plátně | 30 × 40 cm

60 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Psací stroj

Psací stroj, 1990

olej na plátně | 160 × 145 cm

237 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST