Tomáš Němec (1986)

Orchidej

Orchidej, 2013

olej na plátně | 130 x 170 cm

81 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Piaf na stole

Piaf na stole, 2008

olej a akryl na plátně | 130 x 170 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 2014

olej na plátně | 145 × 225 cm

110 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Květiny na okně

Květiny na okně, 2014

olej na plátně | 100 × 120 cm

48 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Louka

Louka, nedatováno

kombinovaná technika na plátně | 70 × 100 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, nedatováno

olej na plátně | 120 × 160 cm

73 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zahrada

Zahrada, 2013

akryl na plátně | 80 × 100 cm

58 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Koupání

Koupání, 2014

akryl na plátně | 120 × 100 cm

70 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Noc

Noc, 2014

akryl na plátně | 130 × 170 cm

96 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST