Tomáš Švéda (1947)

Odraz

Odraz, 2004

olej na plátně | 60 × 45 cm

27 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ostrůvek

Ostrůvek, 1992

olej na plátně a desce | 184 × 123 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tam a zpátky

Tam a zpátky, 1992

olej na desce | 183 × 122 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, nedatováno

olej na desce | 121 × 71 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Uprostřed

Uprostřed, 2011

akryl na plátně | 65 × 55 cm

37 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST