Tomáš Švéda (1947)

Proti sobě

Proti sobě, 1990

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 97 x 69 cm

25 000 Kč

Bez názvu, 2012

akryl na plátně | 90 x 65 cm

37 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 2011 - 2012

akryl na plátně | 81 x 60 cm

33 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Uprostřed

Uprostřed, 2011

akryl na plátně | 65 × 55 cm

37 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odraz

Odraz, 2004

olej na plátně | 60 × 45 cm

27 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ostrůvek

Ostrůvek, 1992

olej na plátně a desce | 184 × 123 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tam a zpátky

Tam a zpátky, 1992

olej na desce | 183 × 122 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST