Tony Cragg (1949)

Číše

Číše, 1990

akvatinta | 21,2 x 21,3 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Fruit Juice II.

Fruit Juice II., 1990

akvatinta | 32 x 37,5 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sculptures

Sculptures, nedatováno

litografie | 41 x 53 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž a žena

Muž a žena, nedatováno

litografie, akvatinta | 29 x 25 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST