Tony Grylla (1941)

John Lennon, Yoko Ono

John Lennon, Yoko Ono, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 17,8 x 26,2 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST