Václav Bláha (1949)

Hupík

Hupík, 2005

akryl, akvarel a pastel na kartonu | 41 × 52 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Houbař

Houbař, 2009

litografie | 28 x 40,5 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci v dešti

Milenci v dešti, 2009

litografie | 26,6 x 38 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pokus o mnoho znaků

Pokus o mnoho znaků, 1998

akvarel a křída na papíře | 37 x 51,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 1993

litografie | 75 × 54,5 cm

2 500 Kč
Výkřik

Výkřik, 1988

litografie | 75,5 x 54 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tanec v dešti

Tanec v dešti, 2009

litografie | 27 x 38,5 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST