Václav Bláha (1949)

Hupík

Hupík, 2005

akryl, akvarel a pastel na kartonu | 41 × 52 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Houbař

Houbař, 2009

litografie | 28 x 40,5 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci v dešti

Milenci v dešti, 2009

litografie | 26,6 x 38 cm

500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Žena

Žena, 2004

litografie | 37,7 x 60 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava v kleci

Hlava v kleci, 1981

litografie | 41 x 27 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pokus o mnoho znaků

Pokus o mnoho znaků, 1998

akvarel a křída na papíře | 37 x 51,5 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzkazy

Vzkazy, 2006

kombinovaná technika na papíře a kartonu | 56,5 x 76 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 1993

litografie | 75 × 54,5 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST