Václav Hejna (1914 – 1985)

Krajina

Krajina, nedatováno

kombinovaná technika na kartonu | 29 × 45 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, nedatováno

akvarel, tuš a tužka na papíře | 34,5 × 42 cm

5 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice, 60. léta

dekalk | 46,5 × 30 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci

Milenci, nedatováno

olej na kartonu | 47,5 × 34,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST