Václav Hejna (1914 – 1985)

Ležící

Ležící, 1989

akvarel, tuš, tužka a koláž na papíře | 28 × 40 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kytice

Kytice, nedatováno

olej na plátně, mírně poškozeno | 52 × 40 cm

6 250 Kč
Krajina

Krajina, nedatováno

kombinovaná technika na kartonu | 29 × 45 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Akt

Akt, nedatováno

akvarel, tuš a tužka na papíře | 34,5 × 42 cm

5 625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice, 60. léta

dekalk | 46,5 × 30 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST