Václav Hejna (1914 – 1985)

Abstraktní kompozice

Abstraktní kompozice, 60. léta

dekalk | 46,5 × 30 cm

3 125 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci

Milenci, nedatováno

olej na kartonu | 47,5 × 34,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST