Václav Menčík (1926 - 2013)

Za úsvitu

Za úsvitu, 2011

olej na plátně | 90 × 130 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dialog ve vzduchu

Dialog ve vzduchu, 2005

olej na plátně | 130 × 130 cm

187 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Růžový pokojík

Růžový pokojík, 1947

olej na lepence | 26 × 33 cm

26 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tleskající maňásek

Tleskající maňásek, 2012

olej na plátně | 100 × 70 cm

116 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší se svícnem

Zátiší se svícnem, 2009

olej na plátně | 49,5 × 59,5 cm

75 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Proťatá tvář

Proťatá tvář, 2003

olej na desce | 51 × 40 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci a válka

Milenci a válka, 2002

olej na plátně | 190 × 146 cm

Zátiší se svícnem

Zátiší se svícnem, 2009

olej na plátně | 49,5 x 59,5 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dosavadní objevy

Dosavadní objevy, 1964

akvarel a tužka na papíře | 21,8 × 26,5 cm

1 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie III.

Studie III., 1956

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 19,6 × 14,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie k explozi

Studie k explozi, 1962

tužka na papíře | 21 × 28,5 cm

1 650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kuřáci

Kuřáci, 1957

tuš na papíře | 21 × 25,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ilustrace

Ilustrace, 1963

pastel a tuš na papíře | 20,6 × 26,2 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Barikáda

Barikáda, 1958

kvaš na papíře | 17 × 25 cm

1 650 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Škrabačka

Škrabačka, 1960

pastel a tuš na papíře | 21 × 14,5 cm

1 900 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST