Václav Menčík (1926 - 2013)

Za úsvitu

Za úsvitu, 2011

olej na plátně | 90 × 130 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Milenci a válka

Milenci a válka, 2002

olej na plátně | 190 × 146 cm

187 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Růžový pokojík

Růžový pokojík, 1947

olej na lepence | 26 x 33 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Přízraky noci

Přízraky noci, 1963

tuš na papíře | 13,8 x 15,7 cm

2 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší

Zátiší, 1961-1963

tuš a kvaš na papíře | 18 x 13,6 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pokoj

Pokoj, 1963

tuš na papíře | 16,2 x 21 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kubistické zátiší

Kubistické zátiší, 1961

akvarel a tuš na papíře | 19,4 x 20,2 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Silueta

Silueta, 1954

kvaš a tuš na papíře | 20,5 x 10 cm

3 150 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hemžení

Hemžení, 1964

tuš a kvaš na papíře | 21,2 x 30 cm

4 400 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST