Václav Pokorný (1914 – 2005)

Prométheus

Prométheus, 1999

olej na sololitu | 119 × 67 cm

52 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Čtvrtý rozměr

Čtvrtý rozměr, 1996–1998

olej na sololitu | 134,5 × 89,5 cm

100 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pád

Pád, 2000

olej na plátně | 100 × 80 cm

72 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Na výstavě

Na výstavě, 2001

kombinovaná technika na desce | 19,9 × 34,9 cm

18 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívky s pomerančem

Dívky s pomerančem, 1998

kombinovaná technika na desce | 25,5 × 16,5 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dívky s jablkem

Dívky s jablkem, 1992

olej na plátně a desce | 24 × 12 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krajina

Krajina, nedatováno

olej na plátně | 60 × 80 cm

21 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Tančící

Tančící, 2005

olej na plátně | 100 x 80 cm

33 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Bulharsko

Bulharsko, 1966

propisovací tužka na papíře | 22,8 x 32,1 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skaliska na pobřeží

Skaliska na pobřeží, 1967

akvarel a tužka na papíře | 39,5 x 54,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skály

Skály, 1967

akvarel a tužka na papíře | 37,5 x 53,8 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Skláři

Skláři, nedatováno

suchá jehla, lept | 19,3 x 28,3 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zacílení

Zacílení, nedatováno

lept | 29,8 x 21,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Autoportrét

Autoportrét, 1981

olej na plátně | 47 x 30 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST