Václav Stratil (1950)

Vnitřní pnutí

Vnitřní pnutí, 1978

akvarel, pastel a tuš na papíře | 29 × 41,5 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Liška

Liška, 1998

kombinovaná technika na desce | 118 × 205 cm

162 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzpomínky

Vzpomínky, nedatováno

tuš na papíře | 28 × 20 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Studie prostoru

Studie prostoru, nedatováno

tuš a koláž na kartonu | 68 × 48 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Stavba

Stavba, nedatováno

koláž na kartonu | 68 × 48 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ach..

Ach.., nedatováno

tuš a koláž na kartonu | 48 × 68 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nebe ozářené…

Nebe ozářené…, nedatováno

pastel, fix a koláž na papíře | 42 × 59,5 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Krystal v krajině

Krystal v krajině, nedatováno

akvarel, tuš a koláž na kartonu | 48 × 68 cm

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Abstrachce

Abstrachce, nedatováno

15 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Červená liška

Červená liška, nedatováno

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Temná vize

Temná vize, nedatováno

tuš a koláž na papíře | 43 × 45 cm

11 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kompozice

Kompozice, nedatováno

tuš na papíře | 28 × 20 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST