Vilém Heckel (1918 – 1970)

Ve výzkumu

Ve výzkumu, 1963

vintage gelatin silver print | 23,5 × 17,7 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Křivoklát

Křivoklát, nedatováno

vintage gelatin silver print | 30,2 × 21,2 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sportovní klání

Sportovní klání, nedatováno

vintage gelatin silver print | 18,3 x 24 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Přehrada v horách

Přehrada v horách, nedatováno

vintage gelatin silver print, mírně poškozeno | 26,9 x 21,2 cm

625 Kč