Vladimír Fuka (1926 – 1977)

Žena

Žena, 1954

olej na kartonu | 28 × 24 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s hrnečkem

Zátiší s hrnečkem, 1943

akvarel na papíře | 13,8 × 19,2 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Zátiší s konvicí

Zátiší s konvicí, 1943

akvarel a pastel na papíře | 18 × 24,4 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Setkání

Setkání, 1944

akvarel a tuš na papíře | 22,6 × 34,4 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST