Vladimír Novák (1947)

Nad zemí

Nad zemí, 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

187 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dovnitř I.

Dovnitř I., 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pahýl

Pahýl, 1988

pastel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jezdec, talíř

Jezdec, talíř, 1993

glazovaný, ručně malovaný porcelán | ø 25,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě postavy

Dvě postavy, 2003

olej na plátně | 120 × 100 cm

106 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Omlouvání

Omlouvání, 1990

litografie | 39,5 × 29,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Já v krajině

Já v krajině, 1986

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava

Hlava, 2002

kombinovaná technika na plátně | 40 × 40 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Proměna

Proměna, 2004

olej na plátně | 150 × 130 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura na kopci

Figura na kopci, 1997

olej na plátně | 65 × 55 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Neapolská krajina

Neapolská krajina, 2004

olej na plátně | 180 × 130 cm

Sehnuté figury

Sehnuté figury, 1990

litografie | 41,3 x 30 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Vzpomínka na otce

Vzpomínka na otce, 1983

litografie | 37,5 x 26,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Rodina

Rodina, 1989

litografie | 41,7 x 29,3 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Mávající figura

Mávající figura, 1988

litografie | 59,5 x 43 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Otec a syn

Otec a syn, 1970

litografie | 27,3 x 20,2 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Sehnuté figury

Sehnuté figury, 1990

litografie | 41,3 x 30 cm

875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Záda

Záda, 1990

litografie | 43 x 32 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura

Figura, 1971

litografie | 26,5 x 24,4 cm

375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura na kopci

Figura na kopci, 1982

litografie | 40 x 27,5 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Postava

Postava, 1982

litografie | 42 x 32 cm

625 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Já v krajině

Já v krajině, 1986

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 x 48 cm

3 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Odpuštění

Odpuštění, 1978

kvaš, tužka a uhel na papíře | 74,8 x 51,6 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž nesoucí světlo

Muž nesoucí světlo, 2014

olej na plátně | 120 × 90 cm

68 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST