Vladimír Novák (1947)

Figury

Figury, 1977

akvarel, kvaš, tužka a koláž na papíře | 63,3 × 59,7 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž nesoucí světlo

Muž nesoucí světlo, 2014

olej na plátně | 120 × 90 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura na kopci

Figura na kopci, 1997

olej na plátně | 65 × 55 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, 2. pol. 60. let

olej na plátně | 45 × 36 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nad zemí

Nad zemí, 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

187 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dovnitř I.

Dovnitř I., 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Pahýl

Pahýl, 1988

pastel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm

10 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Jezdec, talíř

Jezdec, talíř, 1993

glazovaný, ručně malovaný porcelán | ø 25,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě postavy

Dvě postavy, 2003

olej na plátně | 120 × 100 cm

106 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Omlouvání

Omlouvání, 1990

litografie | 39,5 × 29,8 cm

2 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Já v krajině

Já v krajině, 1986

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava

Hlava, 2002

kombinovaná technika na plátně | 40 × 40 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Proměna

Proměna, 2004

olej na plátně | 150 × 130 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST