Vladimír Novák (1947)

Já v krajině

Já v krajině, 1986

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Kmen

Kmen, 1988

pastel a kvaš na papíře | 64 × 48 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prostor

Prostor, 2013

olej na plátně | 80 × 70 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura

Figura, 2007

olej na plátně | 80 × 70 cm

50 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury

Figury, 1974

olej na plátně | 170 × 150 cm

150 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Červený kosočtverec

Červený kosočtverec, 1996

olej na plátně | 180 × 140 cm

125 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury v krajině

Figury v krajině, 1989

litografie | 44,5 × 33,5 cm

1 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury v krajině

Figury v krajině, 1992

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 97 × 69,5 cm

6 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST

Bez názvu, 1993

akvarel a tuš na papíře | 54,5 × 45,7 cm

4 375 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Postavy v údolí

Postavy v údolí, 2013

olej na plátně | 55 × 45 cm

35 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Prostor

Prostor, 2005

olej na plátně | 66 × 55 cm

41 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury v krajině

Figury v krajině, 1988

litografie | 65,5 × 49 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura na kopci

Figura na kopci, 1982

litografie | 40 × 27,5 cm

1 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Ležící

Ležící, 1968

olej na plátně | 50 × 70 cm

56 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Uvnitř

Uvnitř, 2013

olej na plátně | 60 × 50 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Hlava

Hlava, 2002

olej, akryl a pastel na plátně | 40 × 40 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figury

Figury, 1977

akvarel, kvaš, tužka a koláž na papíře | 63,3 × 59,7 cm

5 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž nesoucí světlo

Muž nesoucí světlo, 2014

olej na plátně | 120 × 90 cm

93 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Figura na kopci

Figura na kopci, 1997

olej na plátně | 65 × 55 cm

43 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Muž

Muž, 2. pol. 60. let

olej na plátně | 45 × 36 cm

28 750 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Nad kopcem

Nad kopcem, 1998

akryl a olej na plátně | 180 × 160 cm

137 500 Kč
Nad zemí

Nad zemí, 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

187 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dovnitř I.

Dovnitř I., 1981

olej na plátně | 170 × 140 cm

175 000 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST