Vladimír Suchý (1923 - 1998)

Fidel Castro

Fidel Castro, 1977

olej na plátně | 135 x 96 cm

22 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě dívky

Dvě dívky, nedatováno

olej na plátně | 183 x 98 cm

31 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Dvě dívky

Dvě dívky, nedatováno

olej na plátně | 183 x 98 cm

16 250 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
Fidel Castro

Fidel Castro, 1977

olej na plátně | 135 x 96 cm

12 500 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST