Zdenek Nemastil (1879 - 1942)

Zasněžená krajina

Zasněžená krajina, 1970

olej na lepence | 35 x 50 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST
U vody

U vody, nedatováno

olej na lepence | 35 x 49,4 cm

1 875 Kč | OVĚŘIT DOSTUPNOST