Nůžky
012

Erik Binder (1974)

Nůžky, nedatováno

akryl na papíře | 30 x 40 cm | sign. Erik Binder

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč

neděle 2. května 2021

26.4. - 30.4. 2021

ERIK BINDER