NABÍZEJTE UMĚLECKÁ DÍLA DO BŘEZNOVÉ AUKCE

neděle 19. března 2017

Nabídky volejte na tel. 603 770 945

Foto: Milan Grygar, Prostorová partitura I., 1983, akryl, plátno, 150 x 150 cm, vyvolávací cena 750 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Jiří Načeradský, Vášnivá, 1987, akryl, olej, lepenka, sololit, 108 x 73 cm, vyvolávací cena 58 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Pasta Oner, Laboratory, 2016, akryl, plátno, 100 x 150 cm, vyvolávací cena 95 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Jan Merta, Pod sluncem i zemí, 1989-2000, olej, plátno, 61 x 61 cm, vyvolávací cena 240 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Stanislav Kolíbal, Reliéf I., 2004, karton, reliéf, 40 x 38 cm, vyvolávací cena 65 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Vladimír Komárek, Anděl, 1989, olej, plátno, 55 x 35 cm, vyvolávací cena 40 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Jakub Švéda, Machinery V., 2015, komb. technika, plátno, 120 x 100 cm, vyvolávací cena 52 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Jan Merta, Chatka, 1997, olej, plátno, 25 x 25 cm, vyvolávací cena 75 000 Kč

neděle 19. března 2017

Foto: Jan Novotný, Mísa, 2013, tavené olovnaté sklo, šluknovský syenit, 22 x 73 x 52 cm, vyvolávací cena 120 000 Kč