AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Ota Janeček, Konstruktivní trávy, 1949-1951, olej na plátně, 97 x 130 cm, vyvolávací cena 230 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Andrej Bělocvětov, Nademnou stonožka, 60. léta, olej na plátně, 70 x 60,5 cm, vyvolávací cena 75 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Adriena Šimotová, Dvě tváře, 1994, pigment na papíře, 59 x 47 cm, vyvolávací cena 220 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Vladimír Boudník, Krajina., 1962, komb. technika, sololit, 34,5 x 103,5 cm, vyvolávací cena 280 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Jiří Kolář, Geometrická kompozice, 70.-.80. léta, koláž na kartonu, 43,7 x 38,7 cm, vyvolávací cena 21 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Adam Štech, 2016, olej na plátně, 130 x 100 cm, vyvolávací cena 80 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Zbyněk Sedlecký, Kanceláře, 2008, akryl na plátně, 140 x 200 cm, vyvolávací cena 100 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Pasta Oner, Laboratory, 2016, akryl, plátno, 100 x 150 cm, vyvolávací cena 95 000 Kč

AUKCE FOTOGRAFIE

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
16:30 h

Foto: František Drtikol, Studie, nedatováno, vintage print, bromografie, 28,8 x 22,8 cm, vyvolávací cena 9 000 Kč

AUKCE FOTOGRAFIE

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
16:30 h

Foto: Josef Sudek, Mýtina v březovém háji, 1918-1922, vintage print, 21,7 x 27,3 cm, vyvolávací cena 110 000 Kč

AUKCE FOTOGRAFIE

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
16:30 h

Foto: Jan Svoboda, A jinak pořád padá listí, 1969, vintage print, 22,3 x 16,7 cm, vyvolávací cena 15 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Milan Grygar, Prostorová partitura I., 1983, olej na plátně, 150 x 150 cm, vyvolávací cena 750 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Jan Merta, Pod sluncem i zemí, 1989-2000, olej, plátno, 61 x 61 cm, vyvolávací cena 240 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Stanislav Kolíbal, Reliéf I., 2004, karton, reliéf, 40 x 38 cm, vyvolávací cena 65 000 Kč

AUKCE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ

neděle 19. března 2017
Nová sín, Praha
13:30 h

Foto: Jiří Načeradský, Vášnivá, 1987, akryl, olej, lepenka, sololit, 108 x 73 cm, vyvolávací cena 58 000 Kč