DRAŽENÍ ON-LINE !!!

Máte zájem dražit 11. prosince on-line? Přihlaste se do svého profilu a zažádejte o akcepaci na tuto aukci. Pro více informací klikněte zde.

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Jan Švankmajer, Kartáče, 2016, asambláž, 77 x 58 cm
vyvolávací cena 47 000 Kč

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Pasta Oner, Success, 2016, akryl, serigrafie, plátno, 90 x 60 cm
vyvolávací cena 28 000 Kč

... VÍCE ZDE

DRAŽENÍ ON-LINE !!!

Máte zájem dražit 11. prosince on-line? Přihlaste se do svého profilu a zažádejte o akcepaci na tuto aukci. Pro více informací klikněte zde.

... VÍCE ZDE

FOTOGRAFIE

11. prosince 2016  |  16:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

František Drtikol, Composition, nedatováno, vintage print, 29 x 23 cm
vyvolávací cena 9 000 Kč

... VÍCE ZDE

FOTOGRAFIE

11. prosince 2016  |  16:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Jaroslav Rossler, Optická studie, 1924, posthumous print, 22,5 x 22,5 cm
vyvolávací cena 10 000 Kč

... VÍCE ZDE

DRAŽENÍ ON-LINE !!!

Máte zájem dražit 11. prosince on-line? Přihlaste se do svého profilu a zažádejte o akcepaci na tuto aukci. Pro více informací klikněte zde.

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Petr Pastrňák, Z cyklu Lesy, 2010, akryl, plátno, 75,5 x 100 cm
vyvolávací cena 55 000 Kč

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Jiří Načeradský, Jaro v zámecké oboře, 2010, olej, plátno, 75 x 100 cm
vyvolávací cena 37 000 Kč

... VÍCE ZDE

DRAŽENÍ ON-LINE !!!

Máte zájem dražit 11. prosince on-line? Přihlaste se do svého profilu a zažádejte o akcepaci na tuto aukci. Pro více informací klikněte zde.

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Jiří Sopko, Dvojice, 1990, akryl, plátno, deska, 70,5 x 96,8 cm
vyvolávací cena 65 000 Kč

... VÍCE ZDE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ

11. prosince 2016  |  13:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Petr Pavlík, Bez názvu, 1991, komb. technika, plátno, 125 x 150 cm
vyvolávací cena 110 000 Kč

... VÍCE ZDE

FOTOGRAFIE

11. prosince 2016  |  16:30 hod

Předaukční výstava
6. - 10. prosince 2016
Nová síň, Praha
10.00 - 19.00 h

Eva Fuková, Mondrian, 1962, later print, 34,2 x 23,3 cm
vyvolávací cena 15 000 Kč

... VÍCE ZDE

NEW!! Revue Art 4/2016

AKTUÁLNÍ ČÍSLO
objednejte si předplatné
stáhnutí PDF zdarma

... VÍCE ZDE