Chaos I.
026

Erik Binder (1974)

Chaos I., nedatováno

akryl na papíře | 40 x 60 cm | sign. Erik Binder

VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč

neděle 2. května 2021

26.4. - 30.4. 2021

ERIK BINDER