Cirkus
030

Erik Binder (1974)

Cirkus, nedatováno

akryl na papíře a desce | 90 x 125 cm | sign. Erik Binder | adjustováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

V případě zájmu o jakoukoliv nevydraženou položku nás neváhejte kontaktovat.
JETELOVÁ Magdalena, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOLÁŘ Jiří, 56 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ANDERLE Jiří, 187 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

KOBLASA Jan, 150 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

PÍSAŘÍK Petr, 26 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

HÁLA Jan, 500 000 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

SOUKUP Vít, 43 750 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

MANSFELDOVA Eva, 41 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

NIKL Petr, 106 250 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

ŠVANKMAJER Jiří, 97 500 Kč

POAUKČNÍ PRODEJ

BLABOLILOVÁ Marie, 23 750 Kč

neděle 2. května 2021

26.4. - 30.4. 2021

ERIK BINDER