Z cyklu Hlavy, 9ks
354

Vasil Stanko (1962)

Z cyklu Hlavy, 9ks, nedatováno

vintage gelatin silver print | 6 x 6 cm | sign. vzadu Vasil Stanko

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč