Deštivý den - Benátky
517

Jan Lauschmann (1901 - 1991)

Deštivý den - Benátky, nedatováno

later gelatin silver print | 30,8 x 30,8 cm | sign. vzadu Jan Lauschmann

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč