Interiér
518

Josef Drahomír Růžička (1870 - 1960)

Interiér, nedatováno

vintage gelatin silver print | 34,5 x 27,1 cm | sign. vzadu J. D. Růžička

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč