Hra odrazů
544

Jaroslav Lhotský (1966)

Hra odrazů, nedatováno

vintage gelatin silver print | 26,5 x 35,6 cm | sign. vzadu Jaroslav Lhotský

Literatura: Fotografie, Jaroslav Lhotský, nestránkováno, Fotorenesance, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč