Stojící akt
714

Miroslav Tichý (1926–2011)

Stojící akt, nedatováno

pastel a tuš na papíře | 42 × 29,5 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč