Slévač
530

Jiří Všetečka (1937 – 2016)

Slévač, nedatováno

vintage gelatin silver print | 32,2 × 30,2 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka

Chodec s objektivem, str. 111, vlastní náklad, Praha, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč