Prodavačka z Domu módy
648

Jaroslav Kučera (1946)

Prodavačka z Domu módy, 1975

vintage gelatin silver print | 36 × 26 cm | sign. vzadu Jaroslav Kučera 1975, 1/10 | rámováno

Lidé, které jsem potkal, nestránkováno, Kant, Praha, 2002; Jak jsem potkal lidi, str. 51, Jakura, Praha, 2013; Setkání, okamžiky, samoty, str. 60, Jakura, Praha, 2014; Revue Art 3/2017, str. 75, Prague Auctions, Praha, 2017

Jaroslav Kučera, fotografie, Výstavní síň Fotochema, Praha, 1975; The Wall, The Colorado Photographic Center, Denver, USA, 1991; Lidé, které jsem potkal, Staroměstská radnice, Praha, 2002; Jaroslav Kučera, Jak jsem potkal lidi, Tereziánské křídlo Starého královského paláce Pražského hradu, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč