Karty
610

Ladislav Emil Berka (1907 – 1993)

Karty, nedatováno

later gelatin silver print | 29,4 × 20 cm | sign. vzadu Le. Berka, opatřeno razítkem sbírka Peter Dressler

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč