Abstraktní kompozice, 2 ks
710

Josef Istler (1919 – 2000)

Abstraktní kompozice, 2 ks, nedatováno

vintage gelatin silver print, zrcadlová zvětšenina z jednoho negativu | 70 × 50 cm

PROVENIENCE
Osobní dar autora fotografovi M. Kholovi.

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
PRODÁNO ZA: 7 500 Kč