Jan Zrzavý
744

Miroslav Jodas (1932 – 2013)

Jan Zrzavý, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27,6 × 37,1 cm | sign. vzadu M. Jodas

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč