Bulovka
883

Petr Helbich (1929)

Bulovka, nedatováno

vintage gelatin silver print | 27,5 × 20,8 cm | sign. vzadu Petr Helbich

Petr Helbich, Fotografie, str. 62, Fotografie.cz, Praha, 2011; Petr Helbich, Bulovka, str. 48, Fotorenesance, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč