Jemný dotyk
888

Peter Župník (1961)

Jemný dotyk, 1988 – 1994

vintage gelatin silver print | 37,1 × 55,4 | sign. vzadu Peter Župník 1988 - 1994, 1/1 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč